About admin

View all posts by admin

Něco o nás

Dobrý den,

vítejte na stránkách kapely Jiří Kárník JK BAND z Ohnišova, nyní z Dobrého. Naše kapela JK Band (Hudba pro každou příležitost) vznikla v roce 2005 po ukončení skvělé spolupráce s kapelou Grundig z Opočna pod vedením Miloše Flígra Errory, která fungovala pět skvělých sezon. J.K.Band Ohnišov (Dobré) ve složení Jíří Kárník (klávesy, zpěv, zvukař), Michaela Grundová, Lenka Pavlíčková, Iva Trojanová (zpěv, komentáře) a Lukáš Janko (kytara).

JK BAND je zaměřen převážně pro českou klientelu a to českým repertoárem disco, rock, pop, taneční a lidové písně, hrajeme asi kolem 800 písní českých i zahraničních autorů. Disponujeme kvalitní aparaturou Electrovoice a kvalitním přístupem k pořadateli.

JK BAND dokáže odhadnout a zaujmout posluchače všech generací, a to výběrem skladeb, intuicí, mluveným slovem, a tím osvěžit dobrou náladu na vystoupení. Přizpůsobí se dle přání požadavkům pořadatelů. Máme radost, že vy posluchači a tanečníci se zdokonalujete v tancích jako jive, chacha, foxtrot, samba, rumba a samozřejmě i v lidových tancích a to je polka, valčík, waltz, tango atd.

JK BAND děkuje všem pořadatelům a lidem, kteří nás zvou na jejich akce, plesy, zábavy, svatby, narozeniny, dětské karnevaly a různé večírky.