O nás

Jiří Kárník

Jiří Kárník

Jiří Kárník 1969 Muzikou žije už od dětství jako školák hrál na činely v LŠU v Dobrušce a v dechovém orchestru. Ve 13 letech dostal první bicí soupravu a měl štestí na skvělé spoluhráče a kamarády. Do vojny hrál v kapele DKV.CARBON. Na vojně kapela SPEKTRUM 3 a 4 potom SENIOR, PENTAVOX, ALFA, FANTASY, NOKTURNO, BANTAM a GRUNDIG, DOTEKY Opočno. Nyní kapela J.K.Band Ohnišov, která funguje od roku 2005 a těší se na další spolupráci. Najdete mě též ve skupině Madam z České Třebové, kde hraji na bicí nástroje.

Iva Trojanová (Kitlerová)

 IMGM1706
Zpěv mě provází už od 4 let, kdy se mnou hlavně zpívala prababička, která mě naučila spoustu lidových písniček. Vyrostla jsem v částečně muzikální rodině, maminka hrála na piáno, taťka  na housle, děda zpíval v náchodském sboru HRON, takže každý svým způsobem ovlivnil můj hudební život. Když mi bylo 7 let, začala jsem navštěvovat ZUŠ v Náchodě , obor solový zpěv a klavír. V 17 letech jsem začala zpívat v místní kapele JUNO, se kterou jsem zpívala téměř 10 let.
Poté přišla kapela BANTAM s Leošem Hejdukem a Jirkou Kárníkem. Dále jsem pokračovala s Leošem Hejdukem jako duo. Často jsem hostovala u jiných kapel a s jinými hudebníky. Hodně jsem jezdila do Rakouska s Gustou Balogem z kapely HOLIDAY EXPRES, s Relax band pana Honzy Drejsla a také jsem hostem dechové a orchestrální hudby KOLETOVA HORNICKÁ HUDBA ze Rtyně v Podkrkonoší. V posledních 3 letech jsem zpívala také s bývalým členem kapely JUNO panem Zdeňkem Páslerem a jeho kapelou POHODA.
Nyní jsem pevným členem kapely JK BAND.
Pepa Ešpandr
Naše nová posila do kapely. Výborný zpěvák, kytarista a kamarád do naší kapely. Hrál v různých kapelách a nejdéle s kapelou Combi. Nyní už 3 roky je členem JK.bandu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *